Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Про проєкт

«Антикорупційний вимір» — це онлайн-медіа, яке викриває спроби політиків та чиновників використовувати владу для особистого збагачення 

«Темні справи» люблять тишу. Ми витягаємо «на світло» тих, хто вважає свою посаду засобом для ведення бізнесу, надаємо розголосу підозрілим рішенням, програмам, закупівлям. Ми розповідаємо вам про викритих правоохоронцями корупціонерів, розкрадачів бюджету та «схематозників». Ми надаємо правоохоронним та контролюючим органам інформацію, про виявлені порушення. Інформуємо вас про хід резонансних справ і вироки, винесені корупціонерам. 

«Антикорупційний вимір» – нове ЗМІ, що висвітлює виключно питання, пов’язані з корупцією в Україні. 

ЗМІ офіційно зареєстроване Національною радою з питань телебачення та радіомовлення. Офіційна зареєстрована назва онлайн-медіа – «Антикорупційний вимір». Ідентифікатор медіа: R40-02257.

Email : anticorruption.vymir@gmail.com. Телефон для зв’язку +38067-648-23-36. Поштова адреса: 65121, місто Одеса, проспект Небесної сотні, будинок 10-А, 91.

Створення антикорупційного проєкту під час війни? Так, це на часі! 

З початком гарячої фази війни багато видань та окремих журналістів-розслідувачів призупинили висвітлення теми корупції. Для того, щоб на місцях посадові особи мали можливість швидко реагувати на потреби громад та виклики війни, держава максимально спростила їм життя у галузі закупівель. Та й правоохоронці мали справи, набагато важливіші за переслідування горе-діячів. 

Однак, настав час покласти край лояльності до осіб, що дозволяють собі наживатися за рахунок бюджету в той час, коли громадяни об’єднуються і збирають кошти для допомоги нашим Збройним силам, а наші іноземні партнери працюють над планом відновлення України. 

Нечисті на руку чиновники на територіях, до яких не дістався окупант «розслабилися» і повернулися до своїх звичних оборудок, вони грабують країну. А значить, на часі боротьба з їхньою злочинною діяльністю. 

Роль ЗМІ у виявленні та запобіганні корупції надзвичайно важлива. ЗМІ допомагають сформувати у суспільстві нульову толерантність до корупції, проведення журналістських розслідувань – дієвий спосіб виявлення корупції. Оприлюднена журналістами інформація може використовуватися правоохоронцями. 

Корупція — перепона на шляху України до ЄС 

Україна обрала шлях європейської інтеграції. Наша країна прагне долучитися до ЄС. І корупція — перепона на нашому шляху. Одна з найстрашніших перепон. 

Корупція не повинна стати на заваді розвитку України. Це ганебне явище не повинно перекреслити прагнення українців до кращого життя. 

Для відновлення України міжнародні інституції та країни-партнери виділяють значні кошти вже сьогодні і планують допомагати надалі. Не можна дозволити окремим посадовцям, для яких їхній кабінет та влада — інструменти особистого збагачення, ганьбити Україну, розкрадати допомогу, псувати стосунки з партнерами країни. 

Тільки під пильним контролем правоохоронців, журналістів та громадськості запрацює антикорупційне законодавство України. 

«Антикорупційний вимір» почав свою роботу за підтримки JX Fund. Наразі є учасником програми Local Media Relaunch Initiative від Media Development Foundation.

«Антикорупційний вимір» є на Мапі рекомендованих медіа! Мапу створено громадськими організаціями Детектор медіа та Інститут Масової Інформації (ІМІ). На ній відмічено медіа, які відповідають стандартам якості, а тому читачі можуть їм довіряти. Наш ресурс потрапив до переліку, як центр журналістських розслідувань.

Антикорупційний вимір