Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

На Одещині замкомбата вимагав «відкат» від грошової допомоги у вдови військового, — ЗМІ

Співробітники Служби безпеки України та Державного бюро розслідувань Затримали заступника командира батальону Національної гвардії України в Ізмаїлі під час отримання хабаря. Майор вимагав «відкат» у вдови загиблого на війні бійця НГУ. 

Слідство встановило, що спершу замкомбата хотів отримати 10% від грошової допомоги, яку надає держава родинам загиблих військових. Сума бажаного хабаря сягала майже 1 млн грн. Він хотів отримати ці кошти за «не заважання» в оформлені грошової допомоги жінкою. 

Посадовець переконував жінку, нібито без його втручання вона не здатна буде оформити грошову допомогу, гарантовану державою сім’ї військовослужбовця.

Затримали заступника командира по роботі з особовим складом в/ч 3058 минулого четверга, 2 лютого, під час отримання коштів в розмірі 150 тисяч гривень. 

Місцеве видання Бесарабія.Інформ з’ясувало, що військовослужбовець загинув ще на початку повномасштабного вторгнення рф в Маріуполі. Родина й досі не змогла поховати героя через те, що морг в Маріуполі був розтрощений, а тіло бійця зникло чи загубилося. З усім тим, родина змогла отримати документи про загибель бійця і мала право на грошову виплату від держави. Оформленню заважав той самий затриманий заступник командира. 

«Обвинувачена особа відсторонена від виконання службових обов’язків і їй обрано запобіжний захід — утримання під вартою. За результатами слідства винні будуть притягнуті до відповідальності згідно з чинним законодавством. З боку командування Південного Одеського територіального управління Національної гвардії України докладається максимум зусиль щодо недопущення надалі подібних ганебних дій з боку військовослужбовців», — прокоментували журналістам ІзмаїлСity в Південному територіальному управлінні Нацгвардії.

Більше публікацій НовиниБільше публікацій Новини »
Більше публікацій Новини колегБільше публікацій Новини колег »

Один коментар

Коментування заборонено.

Антикорупційний вимір