Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

До Херсонського міського суду призначили суддю з Києва: Що про нього відомо

Арчакова Дмитра Валерійовича призначили на посаду судді Херсонського міського суду Херсонської області. Про це повідомляє «Антикорупційний вимір» із посиланням на Вищу раду правосуддя.

Відповідно до документа Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, у 2005 році Дмитро Арчаков закінчив Національну юридичну академію імені Ярослава Мудрого, отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство», здобув кваліфікацію юриста. Має стаж професійної діяльності у сфері права становить понад 5 років. Також з відкритих джерел відомо, що Дмитро Арчаков проходив підготовку в Національній школі суддів України.

В декларації Дмитра Арчакова за 2023 рік зазначено, що він має квартиру в Києві, у дружини є земельна ділянка на Київщині. У пари є два авто: NISSAN 2015 року випуску у Дмитра Арчакова та HYUNDAI 2011 року випуску у дружини. Авто Арчаков придбав 2020 року, його дружина – 2023-го.

До призначення суддею Дмитро Арчаков трудився у приватному підприємстві «Крипта» у Києві і заробив там 361 491 грн за 2023-й рік. Його дружина весь цей рік проходила службу у військовій частині Нацгвардії України в Києві і заробила 653 361 гривню. Також дружина у 2023 році отримала 15 171 гривню пільг від КМДА, а дочка подружжя заробила 144 727 грн, працюючи в закладах освіти.

У 2016 році Дмитро Арчаков також претендував на посаду судді. Тоді його статки були скромнішими і працював він як фізична особа-підприємець. 

Як буде здійснювати правосуддя в Херсоні суддя, все майно якого в Києві і родина в повному складі працює в Києві, дізнаємось згодом.

Читайте також: Херсонського суддю, який залишився в окупації та отримує російську пенсію, звільняють

Більше публікацій НовиниБільше публікацій Новини »
Більше публікацій Херсонський вимірБільше публікацій Херсонський вимір »

Коментування заборонено.

Антикорупційний вимір