Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Одеський фонд соцстрахування за бюджетний кошт замовляв послуги у 5-зірковому спа-готелі у Грибівці

У червні та грудні 2022 року одеське міське управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Одеській області перерахувало ТОВ «Вондер сан» бюджетні кошти на загальну суму майже 30 тисяч гривень. За ТОВ «Водер сан», яке належить власникам компанії «Інтерхім», приховується 5-зірковий готель UnderSun.

Про це повідомляє «Антикорупційний вимір» з посиланням на портал використання публічних коштів.

Так, 30 червня готель отримав від фонду соцстрахування трохи близько 900 гривень, 9 грудня – майже 27 тис. грн, а 23 грудня – двома транзакціями близько двох тис. грн. За що саме відомство заплатило ці гроші, невідомо, адже в системі електронних закупівель відповідних контрактів фонду із ТОВ «Вондер сан» немає. 

Вірогідно, бюджетним коштом послугами 5-зіркового готелю, який пропонує не тільки проживання, а ще й відвідини СПА з басейном і лазнями, й ресторан, могли скористатись представники одеського фонду соцстрахування. 

1 квітня журналістка «Антикорупційного виміру» надіслала запит з питаннями, за які послуги сплачував фонд готелю і хто ними користувався за кошт платників податків, але відповіді досі немає. Можливо, тому, що одеське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування наразі у стадії припинення. 

Спа-готель UnderSun розташований в Одеській області на березі моря. Вартість номерів тут стартує від 5,9 тис. грн за добу до майже 20 тис. грн. Окремо можна замовити послуги СПА та відвідати ресторан. 

ТОВ «Вондер сан» зареєстрували у 2021 році в Одесі. Засновниками компанії є Дмитро Позігун та Анатолій Редер. Вони ж володіють компанією «Інтерхім», яка виробляє лікарські засоби. Примітно, що людина з таким же ПІБ, як у генерального директора компанії «Інтерхім» Анатолія Семеновича Редера у 2021 році була вказана в декларації державного секретаря Міністерства молоді та спорту Олексія Перевезенцева – згідно з документом, вони спільно володіють машиномісцем у Києві. 

Читайте також: Розтрата 645 тисячі гривень: Перед судом постане директор КП на Миколаївщині

Більше публікацій НовиниБільше публікацій Новини »
Більше публікацій Одеський вимірБільше публікацій Одеський вимір »

Коментування заборонено.

Антикорупційний вимір