Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Головне про корупцію на Херсонщині за тиждень: Дивний ремонт авто та суддя за ґратами

«Антикорупційний вимір» пропонує добірку антикорупційних новин цього тижня з Херсонщини, а тиждень був доволі насиченим.

Почнемо з дивного ремонту броньованого авто херсонської поліції: ремонт настільки ґрунтовний і коштовний, що майже дорівнює вартості нового авто. Якщо додати до цього, що ремонтують авто у фірми колишнього херсонського поліцейського, все стає ще цікавішим. Ось тут більше.

Реконструкція енергетики в Посад-Покровському — під питанням. Прокуратура вимагає розірвати договір вартістю понад 5 мільйонів гривень. 

Ексголова Каланчацького суду на Херсонщині  Олена Живцова, яку засудили за хабар, таки відправилась у в’язницю на 5,5 років. Так вирішив Верховний суд України.

Тим часом екскерівнику центру екстреної медичної допомоги, що на Херсонщині, повідомили про підозру у розтраті майже 2 мільйонів гривень. Правоохоронці вважають, що він пішов на співпрацю з росіянами, й перевів з бюджету закладу 1,8 мільйона гривень підприємцям, які працюють на окупованій території. Деталі за посиланням

Євгенію Чернишову, яка пішла на співпрацю з росіянами та очолила окупаційний «аграрний університет», чекають у Херсонському суді. Досудове слідство встановило, що у липні 2022 року колишня чиновниця та викладачка Херсонського державного аграрно-економічного університету (ХДАЕУ) добровільно перейшла на бік ворога та очолила захоплений окупантами виш. Які статті їй інкримінують дізнайтеся тут. 

«Вишенькою на тортику» до новин цього тижня стало складання повноважень двома херсонськими депутатами від забороненої ОПЗЖ: Антона Хмаро та Олени Мазур. Чому саме зараз вони вирішили скласти повноваження, невідомо, але не виключено, що для виїзду за кордон.

Більше публікацій НовиниБільше публікацій Новини »
Більше публікацій Херсонський вимірБільше публікацій Херсонський вимір »
Більше публікацій Щотижневий огляд новинБільше публікацій Щотижневий огляд новин »

Коментування заборонено.

Антикорупційний вимір