Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Антикорупційний огляд Миколаївщини: бюджетні підряди для «проблемних» компаній і пенсія очільника миколаївської прокуратури

Очільник Миколаївської обласної прокуратури Денис Фальченко відсудив собі пенсію в 90% від заробітної плати. Ремонтувати актову залу в ліцеї на Миколаївщині довірили «новонародженому» ФОПу, а утримувати дороги — компанії одеського депутата від ОПЗЖ. Про найцікавіші події, які відбувались минулого тижня в Миколаївській області, читайте в огляді «Антикорупційного виміру». 

Відсудив величезну пенсію. Попри обмеження в законодавстві щодо розміру пенсії, ще у 2022 році очільник Миколаївської обласної прокуратури Денис Фальченко через суд домігся збільшення пенсії з розрахунку 90 % від розміру його тодішньої заробітної плати, а саме понад 78 тис. грн на місяць. Окрім Фальченка пенсії вже отримують керівник окружної прокуратури Миколаєва Євгеній Рябий, керівниця Вознесенської окружної прокуратури області Віта Денисенко, заступниця керівника окружної прокуратури Миколаївської області Марія Савицька й начальниця Врадіївського відділу Первомайської окружної прокуратури Миколаївської області Світлана Кейс.

Ремонт від «новонародженого» ФОПа. На Миколаївщині без проведення відкритих торгів уклали угоду на капітальний ремонт актової зали в місцевому ліцеї. Роботи довірили виконувати ФОПу Звягинцеву В.В. Підприємця зареєстрували всього місяць тому. Сума робіт складає 1,47 мільйона бюджетних гривень. Примітно, що це не перший бюджетний договір із Звягинцевим.

Бюджетні гроші для компанії депутата від ОПЗЖ. Управління житлово-комунального господарства Южноукраїнської міської ради Миколаївської області без проведення відкритих торгів уклало угоду на утримання доріг загального користування. Вартість робіт складає 4,3 млн грн. Роботи буде виконувати одеська компанія «Березівкаагрошляхбуд». Компанія належить багаторазовому одеському депутату Князю Хачатряну. На останніх виборах він увійшов до одеської обласної ради від проросійської партії «Опозиційна платформа за життя». 

Переплачували за газ. Суд зобов’язав львівську газопостачальну компанію повернути до бюджету 140 тисяч гривень, які вона необгрунтовано отримала за газ в результаті укладання п’яти додаткових угод з комунальною установою на Миколаївщині.  

Ремонт водогону. Господарський суд Миколаївщини визнав недійсними три договори, які департамент містобудування Миколаївської ОВА уклав з підрядником «Одесаспеценерго». ТОВ за 128 млн грн мало ремонтувати три ділянки водогону у Миколаєві, проте угоди розірвали за згодою сторін через порушення ще до рішення суду. Виконання робіт так і не розпочалось. Це не вперше, що договори на ремонт водогону в місті розривають.

Більше з Миколаївський вимірБільше записів у Миколаївський вимір »
Антикорупційний вимір