Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Оточення екснардепа задешево купує будинок біля моря

Людмила Третьякова стала переможцем аукціону, який відбувся 15 січня, щодо продажу будинку площею 185 кв м в Одесі неподалік від моря. Про це повідомляється на порталі «Прозорро. Продажі»

Будинок за адресою Фонтанська дорога 106/35 обійдеться переможиці аукціону у 2,1 млн грн., що становить близько 75 тис доларів США.

Це була не перша спроба продати триповерхову дачу у 10 хвилинах пішої ходьби від 16-ї станції Великого Фонтану, також відомої як «Золотий берег». Стартова ціна коливалася від 2,7 млн грн. до 1,89 млн грн. В останні кілька разів аукціони не відбулися. Так, аукціон не відбувся 18 січня 2022 року, бо бажання купити будинок виявила лише одна особа – Євгеній Третьяков та 12 січня 2022 р., оскільки триповерховим будинком за безцінь чомусь не зацікавився взагалі ніхто.

Ціни на будинки недалеко від морського узбережжя в Одесі починаються від 100 тис доларів США. Так, наприклад, зараз АН «Прем’єр» продає будинок значно далі від моря (проспект Небесної сотні) площею 210 кв м за 105 тис доларів. АН «Літо» продає будинок площею 200 кв м поблизу 16-ї станції Великого фонтану за 180 тис доларів. Неподалік, на вулиці Дачній АН «Атланта» продає будинок на 200 кв м за 480 тис доларів, проте з 12 сотками землі.

Конкурувала з Людмилою Третьяковою за будинок на Фонтанській дорозі Алла Ламан, яка є дружиною Євгенія Третьякова, згідно з його декларацією, присяжного Приморського районного суду міста Одеси. Дружина присяжного, Алла Ламан, займається незалежною професійною діяльністю.

Подружжя володіє трьома квартирами, чотирма земельними ділянками, офісом і садовим будиночком та трьома об’єктами нерухомості, вказаними як «інше». У власності вказані також автомобілі Порш Кайен, Мерседес Бенц та BMW. Вказаний в декларації також дорогий брендовий годинник Лонжин за 80 тис грн.

Також бажання взяти участь в аукціоні висловив ФОП Агакішиєв Гейдар Станіславович та ТОВ «Баспро», яке заснував Агакішиєв Гейдар Станіславович разом з Сергієм Балабаном. Ні сам Гейдар Агакішиєв, ні його фірма не надали документів для участі в аукціоні.  

Переможець аукціону – Людмила Третьякова – раніше очолювала компанію СП «Панком – ЮН». Одним з засновників компанії був Геннадій Чекіта, який на той час був нардепом. У кінці дев’яностих – на початку двотисячних Людмила Третьякова разом з Геннадієм Чекітою та ще кількома особами була серед засновників ВП «Панком – Мет» у вигляді ТОВ. Також вона свого часу керувала місцевим осередком міжнародної громадської організації «Світ Родини» в Одеській області, який вже давно припинив свою діяльність. Крім того, Людмила Третьякова значиться серед колишніх учасників компаній «Маска» та «Лукоморьє 21».  

З постанови Приморського районного суду Одеси від 01.12.2020 року у справі 522/17979/20 можна дізнатися, що пані Третьякова володіє автомобілем марки LEXUS.

Більше публікацій НовиниБільше публікацій Новини »

Будь першим хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Антикорупційний вимір