Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Засуджений за корупцію ексголова Кілійської РДА хоче оскаржити вирок ВАКС

Експосадовці, засуджені за корупцію, вирішили оскаржити свої вироки. Розгляд скарг почнеться вже в січні наступного року.

Колишнього голову Кілійської районної державної адміністрації Одеської області Віктора Грєкова та його підлеглу Тетяну Волкову засудили за те, що вони вимагали та одержали хабаря у розмірі 2,3 тисячі доларів США. За результатом розгляду справи, ВАКС вині вирок – 8 років позбавлення волі та заборона на зайняття певних посад на 3 роки з конфіскацією всього майна. Однак Грєков з підлеглою вирішив оскаржити цей вирок.

Вже 12 січня 2023 року Апеляційна палата ВАКС почне розглядати скарги колишнього голови Кілійської РДА та ексчиновниці Волкової. Про це повідомляють журналісти видання «Інтент».

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Віктор Грєков очолив Кілійську РДА в серпні 2015 року. Волкова ж обіймала посаду головного спеціаліста відділу агропромислового розвитку в РДА. На початку 2017 року вони вступили в змову з метою отримання наживи від підприємця. Вимагали й отримали від нього $ 2000 за оформлення документів щодо оренди земельної ділянки (2 га) на території Вилківської міської ради Одеської області.

В березні 2017 року Волкова повідомила представнику підприємця, що він має надати гроші за погодження документів на ділянку. Стверджувала, що цю вимогу висунув голова РДА Грєков. Того ж дня юрист передав чиновниці перший транш – половину суми.

За два місяці, коли підприємець мав отримати документи, Волкова нагадала йому, що він не сплатив голові РДА всю суму та додала, що їй особисто необхідно надати ще $ 300 за посередництво. Через кілька днів чоловік приніс гроші Волковій. Того ж дня вона передала частину суми ($ 500) Віктору Грєкову в будівлі райадміністрації. Ще $ 800 вона залишила собі.

Коментування заборонено.

Антикорупційний вимір