Слідчі Одеської поліції спільно зі співробітниками Служби безпеки України затримали під час отримання хабаря начальницю одного з управлінь Чорноморської міськради, яка за сумісництвом є депутаткою Одеської районної ради VIII скликання. Жінка, за даними правоохоронців, вимагала у підрядника 10% «відкату». Разом з нею затриманий був і директор фірми, що дав хабаря.
Як повідомляють в Одеській обласній прокуратурі, чиновницю затримали під час одержання неправомірної вигоди. За даними слідчих ГУНП в Одеській області, керівниця управління отримала хабар в 105 000 гривень від директора підрядної компанії.
Чиновниця вимагала «відкат» в розмірі 10% від загальної вартості робіт з монтажу систем вентиляції та обслуговування мереж теплопостачання. В разі відмови, підрядна компанія не змогла б безперешкодно отримати оплату з бюджету. Правоохоронці зазначають, що підозрювана обіцяла надалі укладати договори з цим підприємством.
Керівнику фірми, що виконувала роботи, і якого затримали разом з посадовицею, інкримінують надання неправомірної вигоди. Наразі затриманим повідомлено про підозру за фактами одержання та надання неправомірної вигоди відповідно (ч.3 ст. 368, ч. 3 ст. 369 КК України). Невдовзі суд розгляне питання про обрання обом підозрюваним запобіжного заходу. В прокуратурі відзначають, що вимагатимуть відсторонення начальниці управління від займаної посади.
ОНОВЛЕНО: Станом на 19:00 за клопотанням прокурора начальниці одного з управлінь Чорноморської міськради – депутату VIII скликання Одеської райради Одеської області обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави в розмірі 805 200 тис. грн, а керівнику підприємства-підрядника – тримання під вартою з альтернативою внесення застави у 214 720 гривень.
![](https://anticorruption-vymir.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/350989178_626845999463706_2249739845876983929_n.jpeg)
![](https://anticorruption-vymir.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/350933653_258039770228147_6838191979752339938_n.jpeg)
![](https://anticorruption-vymir.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/351012436_270591748779809_199150720741438838_n.jpeg)
![](https://anticorruption-vymir.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/351146063_2763068630499277_5448710772994139532_n-576x1024.jpeg)
![](https://anticorruption-vymir.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/351162990_785620069733428_1757512214576454969_n.jpeg)
![](https://anticorruption-vymir.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/350935392_800716508361220_3327031162049509731_n.jpeg)
![](https://anticorruption-vymir.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/351154114_1416671838904438_2552391719288864840_n.jpeg)
![](https://anticorruption-vymir.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/351144326_251282397503279_6549856419617088327_n-768x1024.jpeg)
![](https://anticorruption-vymir.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/351158511_1439034096860777_9101695203189635479_n-768x1024.jpeg)
Коментування заборонено.