Державне бюро розслідувань завершило розслідування щодо посадовця військової частини на Одещині, який вимагав 120 тисяч гривень у підлеглого. Обвинувальний акт скеровано до суду.
Як повідомили в пресслужбі ДБР, мова йде про справу начальника речової служби однієї з військових частин на Одещині. Посадовця звинувачують в тому, що він вимагав 120 тисяч гривень з підлеглого військовослужбовця за підписання документів на переведення до іншого військового підрозділу.
Слідчі встановили, що у березні 2023 року начальник речової служби військової частини у змові із заступником командира цієї ж частини вимагав від військового гроші за підписання обхідного листка. У разі відмови платити, погрожували ініціюванням службової перевірки щодо нестачі бронежилетів. Затримання посадовців відбулося під час отримання частини хабаря у сумі 100 тисяч гривень.
Зазначається, що стосовно заступника командира військової частини матеріали виділені в окреме кримінальне провадження. Начальнику речової служби тимчасом інкримінують вимагання та одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище (ч. 3 ст. 368 КК України). Йому загрожує позбавлення волі на строк до 10 років з конфіскацією майна.
![](https://anticorruption-vymir.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/366943044_597035509302748_7623984941406758547_n-768x1024.jpeg)
![](https://anticorruption-vymir.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/366964209_597035499302749_3795000635286558469_n.jpeg)
[…] […]