Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

В Одесі співробітник пошти півтора року привласнював пенсії людей, які виїхали за кордон через війну

Повернувшись в Одесу, після тривалого перебування за кордоном, двоє пенсіонерів виявили, що весь цей час їхні гроші «списував» хтось з працівників пошти. Поліція відкрила кримінальне провадження після їхніх заяв. Наразі встановлюють причетних до привласнення пенсії впродовж майже півтора року.

З ухвали слідчого судді відомо, що до одеської поліції звернулись чоловік та жінка, які виявили привласнення своїх пенсій співробітником Укрпошти. 

На підставі заяв пенсіонерів поліція відкрила кримінальне провадження. Поки відомо, що з квітня 2022 року по жовтень 2023 року невідома особа щомісячно отримувала за жінку по 3385,65 гривні, а за чоловіка – 4826,70 гривень, щоб нібито доставляти їм гроші додому. Але в цей період обидва пенсіонери перебували за межами Україні. Вони виїжджали за кордон, коли почалось повномасштабне вторгнення рф та не могли отримувати свої кошти. 

Виходячи з інформації слідства, за 18 місяців невстановлений працівник пошти привласнив близько 150 000 гривень. 

Слідчий суддя Київського районного суду Одеси вже надав правоохоронцям дозвіл на доступ до документів Одеської дирекції АТ «Укрпошти» для встановлення особи, яка могла привласнювати пенсії одеситів.

Читайте також: На Одещині підозрюють директорів підрядних організацій у заволодінні 700 тисячами гривень з бюджету

5 коментарів

  1. […] Вернувшись после длительного пребывания за границей в Одессу, мужчина и женщина обнаружили недостачу в своих средствах. Пока их не было на месте основного проживания, кто-то из почтовых работников пользовался их пенсионными счетами. По этому факту полиция возбудила уголовное производство, о чем пишет издание «Антикорупційний вимір«. […]

Коментування заборонено.

Антикорупційний вимір