Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

В Миколаєві чиновники вирішили закупити сотні ліжок по завищеній ціні

Миколаївське квартирно-експлуатаційне управління (КЕУ) без проведення відкритих торгів підписало угоду на придбання 500 металевих двоярусних ліжок вартістю 4,4 тис. грн за штуку. При цьому в роздріб можна придбати металеве двоярусне ліжко дешевше.

Договір журналісти «Антикорупційного виміру» знайшли на порталі електронних закупівель Prozorro.

500 ліжок обійдуться платникам  податків у 2,6 млн бюджетних грн. Поставити підрядник їх має до 25 грудня поточного року. Договір з деталями закупівлі в систему ще не завантажений. Однак у мережі нескладно знайти пропозиції продажу металевого двоярусного ліжка 0,8 на 1,9 м за ціною 4,1 тис. грн за штуку. Ліжка з параметрами 0,7 на 1,9 м ще дешевше.

Виходить, миколаївське КЕУ переплачує на кожному ліжку принаймні по 300 грн, не враховуючи, що оптова закупка може додатково знизити ціну товару.

Постачати ліжка буде дніпровське ПП «Фірма Агропромсервіс», зареєстроване 1993 року в місті Нікополь. В поточному році компанія почала активно отримувати бюджетні замовлення, уклавши договорів на загальну суму 10,7 млн грн.

Власниками компанії значаться родичі – Яків і Максим Жовніни. Вони мають однакове по-батькові, тож, припускаємо, можуть бути братами.

Обидва Жовніни фігурують засновниками та керівниками в низці інших компаній. Наприклад, «Нікопрогресбуд». 

У «Фірми Агропромсервіс» 29 видів дільності. Вони, якщо вірити КВЕДам і вантажним транспортом займаються, і сферою права, і послуги лікарень надають, і м’ясом торгують, і дороги будують, і руду видобувають. 

Читайте також: Ексголові Ольшанської селищної ради повідомили про підозру в розтраті понад 300 тисяч

Більше публікацій Миколаївський вимірБільше публікацій Миколаївський вимір »
Більше публікацій НовиниБільше публікацій Новини »

6 коментарів

Коментування заборонено.

Антикорупційний вимір