Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Директора Одеського теруправління НАБУ поновили на посаді після розслідування через спільні фото з Ківаловим

Володимир Деулін, якого в жовтні відсторонили від виконання обов’язків директора Одеського теруправління НАБУ, повернувся до роботи. Наразі службове розслідування щодо нього завершене. 

Про це повідомляє «Центр публічних розслідувань». В пресслужбі Національного антикорупційного бюро статус Деуліна журналістам прокоментували так: 

«Інформації, що Володимир Деулін не виконує свої обов’язки, немає». Так, службове розслідування щодо директора Одеського теруправління НАБУ тривало два місяці, з 16 жовтня по 16 грудня. На час розслідування Володимира Деуліна відсторонили від посади. 

На зараз службове розслідування завершили, а матеріали передали до дисциплінарної комісії, яка і прийме остаточне рішення. 

Нагадаємо, Національне антикорупційне бюро відсторонило від виконання обов’язків Володимира Деуліна, директора Одеського територіального управління НАБУ. Це сталось після оприлюднення в мережі кадрів зі святкування Дня юриста в Одеській юридичній академії. На святі Деулін отримав нагороду від ректора академії Сергія Ківалова, який є фігурантом справ НАБУ про підкуп суддів.

Зазначимо, у липні 2019 року із записів НАБУ стало відомо про причетність Ківалова до підкупу суддів Окружного Суду.

Читайте також: Підлегла Ківалова з Одеси намагається потрапити до ВРП

Більше публікацій НовиниБільше публікацій Новини »
Більше публікацій Новини колегБільше публікацій Новини колег »
Більше публікацій Одеський вимірБільше публікацій Одеський вимір »

Коментування заборонено.

Антикорупційний вимір