На Миколаївщині судитимуть військовослужбовця за статтею про незаконне використання гуманітарної допомоги. У лютому цього року його затримали під час спроби продажу автівок, які для його підрозділу у ЗСУ передав благодійний фонд.
Як повідомляє Державне бюро розслідувань, благодійний фонд отримав з-за кордону три автомобілі для потреб Збройних сил України. Фонд передав авто військовослужбовцю, який мав доставити їх до свого підрозділу на передовій.
Слідство встановило, що транспорт до передової так і не доїхав, натомість військовослужбовець виставив його на продаж на інтернет-майданчику. За автівки він хотів отримати 13,6 тисячі доларів. ДБР затримало військового у лютому 2024 року, коли він намагався отримати від покупця кошти за автівки.
Військовослужбовцю повідомили підозру у незаконному використанні з метою отримання прибутку гуманітарної допомоги. Працівники ДБР закінчили щодо нього розслідування й направили справу до суду. Йому загрожує позбавлення волі на 7 років.
![](https://anticorruption-vymir.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/441067209_750757563930541_8423449356275606495_n-1.jpg)
![](https://anticorruption-vymir.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/441153500_750757567263874_2547297641775891271_n-–-kopiya-766x1024.jpg)
Читайте також: Купівля автівок, призначених для ЗСУ: На Миколаївщині за розтрату понад 2 мільйонів судитимуть посадовця
[…] Військового з Миколаївщини судитимуть за спробу прода…Ольга Циктор в 13.05.2024 […]
[…] повідомлялося про військовослужбовця, який постане перед судом за спробу продати передані армії автівки, народну […]
[…] Читайте також: Військового з Миколаївщини судитимуть за спробу прода… […]