Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Таємниці дружини Геннадія Труханова

На офіційному сайті одеського мера Геннадія Труханова міститься його біографія, в якій він пише, що одружений.

Попри те, що сам Труханов – особа дуже відома, його дружині, на диво, вдається залишатися за кулісами. Її немає в жодній із декларацій, а у своїх біографіях політик не зазначає її ім’я.

“Антикорупційний офіс” провів розслідування і дізнався, чому “Перша Леді” Одеси так ретельно ховається. Розшукуючи її, ми дізнались багато нового про бізнес родини Труханова.

В одному з інтерв’ю Геннадій Труханов розповів журналістам, що зі своєю дружиною був знайомий ще зі школи. Якщо це так, то дуже дивно, що за багато років його політичної кар’єри, про ту жінку майже нічого невідомо. В деяких ЗМІ лише зазначають, що її звуть Тетяною.

Ми розпочали свій пошук із того, що знайшли адресу, за якою колись проживав мер. На сайтіВся Україна – мешканці” значився будинок №13 по вулиці Шклярука в Одесі. Зараз там розташований будинок площею 114,6 кв.м.

На тому ж сайті ми дізналися, що в цьому будинку також проживала Труханова (Колтунова) Тетяна Анатоліївна (08.05.1966 р.н.).

Джерело: nomerorg.com

У деяких ЗМІ є згадки про Колтунову Тетяну. Саме її “відносять до сфери впливу” одеського мера, що дозволяє йому контролювати частину ЗМІ в місті.

ЗМІ вважали її “людиною Труханова” ще за часів його діяльності у Верховній Раді.

Зважаючи на всі ці факти, ми зробили припущення, що ця жінка цілком може бути дружиною мера.

Так чим же займається Тетяна Колтунова? І чому мер Одеси ретельно приховує свій зв’язок із цією жінкою?

По-першеТетяна Анатоліївна є власницею досить дорогих об’єктів нерухомості.

За даними реєстру майна, вона володіє квартирою в тому самому хмарочосі «Ark Palace», з будівництвом якого пов’язують Труханова.  Ця квартирка на Генуезській, 1-Б всього лише однокімнатна, однак площею цілих 296 м.кв. Договір купівлі–продажу був оформлений ще у 2009 році, а ціна становила 2 946 410 грн. На додачу до цієї квартири було придбано 2 місця на автостоянці по 219 192 грн. кожне. Тобто, загалом майже 3,5 млн. грн.

Також Перша Леді Одеси є щасливою власницею котеджу в ЖК “Королівські Сади”, побудованого компанією “Kadorrgroup”. Свідоцтво про право власності видано їй виконкомом у 2012 році.

Таун-хаус в ЖК “Королівські сади”

Але це ще не все! У 2008 році вона придбала “елінг” площею 228,8 кв. м. Він розташований на Новобереговій, 90/51 неподалік від славнозвісного “Замку одеського Гаррі Поттера”.

Елінги на Новобереговій 90/51

Також вона зі своєю донькою Катериною Трухановою та Сухоруковим Андрієм Володимировичем з 2014 року володіють приміщенням на Прохоровській, 39. Вони передали його в оренду ПП “Ангара Кампані”, власниками  якого  є Орловський І.Й. (брат першого заступника Труханова), Бондарчук С.А., а також Музалеви Михайло і Борис. Тобто, там розташований супермаркет “Таврія – В”.

Другою причиною, яка заважає мерові розповідати про свою дружину, є її бізнес.

Тетяна Анатоліївна значиться засновницею в ряді фірм, серед яких: ТРК Прайм-Тайм, ТРК Одеса-Плюс“, ТОВ Квітковий Пасаж. Також вона є фізичною особою-підприємцем.

Зовсім щодавно вона ще була в засновниках ТОВ “Інвестновострой“. Ця фірма у 2009 роціотримала від виконкому дозвіл на забудову скверу в Одесі. Планувалось, що до ІІ кварталу 2016 р. там з’виться двоповерховий салон-магазин площею більш ніж 1000 кв.м. Однак забудовник спромігся лише загородити територію бетонним парканом.

Раніше Колтунова володіла ще й часткою ПаРТ “Акціонерна радіотелевізійна компанія “Глас” (канали “Глас”, “Plus”, “Страна советов”, радіостанція “Глас”). Зараз її немає в переліку власників, однак на цих каналах продовжують висвітлювати успіхи її чоловіка.

Також із 2005 року Тетяна входила до складу засновників донецького телеканалу “Новий Кабельний”. Він припинив свою діяльність за невідомих обставин приблизно у 2012 році.

Тепер, мабуть, зрозуміло, чому Геннадій Леонідович не зазначав у деклараціях дружину. Мабуть, переживав, що місця в бланку не вистачить…

І наостанок: У  звіті Італійської поліції (про “Украіїнську мафію”), завдяки якому Дмитро Гнап розкрив кримінальне минуле Труханова, також є згадки про Труханову (Колтунову) Тетяну Анатоліївну.

Ukrainian Mafia Report

Матеріал створено для “Ні корупції!”. Оригінал за посиланням.

Більше публікацій РозслідуванняБільше публікацій Розслідування »
Більше публікацій СтаттіБільше публікацій Статті »
Антикорупційний вимір