Зловживаючи службовим становищем, інженер технічного нагляду, що також є депутатом сільради, сприяв завданню державі шкоди на мільйони гривень, вважають в Одеській обласній прокуратурі.
Як повідомила пресслужба прокуратури, вже повідомлено про підозру інженеру технічного нагляду – депутату однієї з сільських рад Одещини за фактом зловживання службовим становищем при будівництві амбулаторії загальної практики сімейної медицини в селі Ізмаїльського району та підроблення офіційних документів, за попередньою змовою групою осіб
Слідчі встановили, що директор підприємства-підрядника, яке у 2020 році перемогло у відкритих торгах та взяло на себе зобов’язання збудувати амбулаторію, впродовж кількох місяців вносив до актів приймання виконаних будівельних робіт та довідок про їх вартість завідомо неправдиві відомості.
Так, підрядник вписував в документи роботи, які не виконувалися і витрати на матеріали, які не використовувалися. А інженер технагляду по об’єкту будівництва, достовірно знаючи про фактичний обсяг виконаних підрядником робіт, сприяв йому, завіряючи сфальсифіковані документи, що завдало збитків державі на мільйон гривень, вважають правоохоронці.
Директору фірми-підрядника про підозру повідомили раніше. Йому інкримінують вчинення злочинів, передбачених ч. 5 ст. 191 та ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 366 КК України.
В прокуратурі зазначили, що клопотатимуть про взяття підозрюваного депутата сільради під варту. Наразі правоохоронцями вживаються заходи щодо встановлення інших причетних до скоєного злочину осіб та відшкодування завданих збитків.
![](https://anticorruption-vymir.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/315628619_496951045794011_5245299740036547900_n-589x1024.jpeg)
![](https://anticorruption-vymir.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/315433496_496951082460674_2073824853682420555_n.jpeg)
![](https://anticorruption-vymir.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/315639799_496951129127336_8438643571595831628_n.jpeg)
![](https://anticorruption-vymir.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/315749484_496951182460664_52850372827147015_n.jpeg)
![](https://anticorruption-vymir.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/315778940_496951245793991_9155856526330515110_n.jpeg)
![](https://anticorruption-vymir.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/315618155_496951285793987_5768639051750257437_n.jpeg)
![](https://anticorruption-vymir.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/315330771_496951325793983_5730914109457290224_n.jpeg)
Коментування заборонено.