Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Ексзаступнику міністра Інфраструктури обрали запобіжний захід у справі про корупцію в порту на Одещині

Суд обрав запобіжний захід колишньому першому заступнику міністра Інфраструктури. Про це повідомили в пресслужбі Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Експосадовцю призначили заставу у розмірі 4 мільйони гривень. 

Йдеться про Володимира Шульмейстера, колишнього першого заступника Андрія Пивоварського, який обіймав посаду міністра у 2015 році. Обидва підозрюється у зловживанні владою та службовим становищем, які завдали державі понад 30 млн дол. США збитків.

Зазначається, що суд частково задовольнив клопотання та застосував до особи запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 4 млн грн. Тепер підозрюваний має протягом 5 днів внести кошти на відповідний рахунок ВАКС. Крім того, на експосадовця покладено обов’язки: 

  • прибувати за першою вимогою до детектива, прокурора та суду;
  • повідомляти детектива, прокурора чи суд про зміну свого місця проживання та роботи, виїзд закордон;
  • утримуватися від спілкування з іншим підозрюваним у справі та свідками.

Нагадаємо, 22 лютого 2023 року за процесуального керівництва прокурора САП детективи НАБУ повідомили про підозру у зловживанні владою та службовим становищем, які завдали державі понад 30 млн дол. США збитків, колишньому міністру інфраструктури України та його колишньому першому заступнику. 

«У 2015 році міністр спільно зі своїм заступником, який також був головою Тарифної ради Міністерства інфраструктури видав наказ, який дозволяв приватним компаніям стягувати половину ставки корабельного збору із суден в морському порту «Південний». Цей наказ було видано попри те, що акваторія морського порту «Південний» є державною власністю та перебуває у користуванні «АМПУ» і право на збори належить виключно державному підприємству. Натомість відповідно до цього наказу державному підприємству призначалась усього частина коштів, інша частина стягувалась приватними компаніями. У результаті, державі було завдано понад 30 млн дол. США збитків, що підтверджено відповідними висновками експертиз», – повідомляли в САП у лютому минулого року. 
Раніше повідомлялося, що чиновників з Білгорода-Дністровського підозрюють в привласненні бюджетних коштів.

Більше публікацій НовиниБільше публікацій Новини »
Більше публікацій Новини правоохоронних органівБільше публікацій Новини правоохоронних органів »

Коментування заборонено.

Антикорупційний вимір