Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Одещина опинилась в лідерах за кількістю корупційних злочинів — Херсон і Миколаїв «пасуть задніх»

У Національному агентстві з питань запобігання корупції відкрили доступ до Реєстру, де міститься інформація про всі корупційні правопорушення в Україні починаючи з 2019 року. 1158 – така кількість записів у Реєстрі стосується Одеської області. З цим показником Одещина опинилася на третьому місці у списку. Поступається Одещина лише Львівщині та Дніпропетровщині.

На 14 місці опинилась Кіровоградська область, де зафіксовано 784 корупційних справ. Останні місця за кількістю корупціонерів посідають Херсонська та Миколаївська області, де налічується відповідно 555 та 499 прізвищ корупційних правопорушників.

Зазначимо, з початком повномасштабного вторгнення в НАЗК обмежили доступ до низки реєстрів з безпекових міркувань. Наразі його відновили, проте відомості щодо місця роботи та посади правопорушників відображатись не будуть, відповідно до рекомендацій Міноборони.

Раніше «Антикорупційний вимір» повідомляв, що у Кропивницькому «Теплоенергетик» замовив ремонт котелень в обвинуваченого у розтраті бюджетних коштів.

Більше публікацій НовиниБільше публікацій Новини »

Коментування заборонено.

Антикорупційний вимір