Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Ремонт будівлі, яку мерія готує для переселенців в Одесі, сильно подорожчав

Будівля на вулиці Хімічній, 5, в Одесі має стати центром для ВПО. Щоб провести там капремонт, управління капітального будівництва Одеської міськради оголосило повторний тендер.

Як повідомляє видання «Інтент», відповідна інформація міститься в системі електронних закупівель Prozorro. Двоповерхову будівлю загальною площею 1460 квадратних метрів ремонтують з 2021 року. У центрі для переселенців за проєктом мають облаштувати місця для проживання та лікування сотні людей. Станом на листопад 2022 року ремонт був виконаний, за інформацією мерії, на 50% – фасад та покрівля були готові, залишилось провести внутрішнє оздоблення. Центр мали відкрити наприкінці липня 2023 року. 

Фото: Пресслужба мерії

Закупівля з поміткою «Коригування» запланована у форматі відкритих торгів з особливостями на 12 вересня. Її очікувана вартість складає 24 мільйони 485,1 тисячі гривень – це кошти для скоригованого проєкту. Якщо угоду укладуть, цього разу роботи мають бути завершені вже до 31 грудня 2023 року. 

Фото: «Інтент»

Попередню закупівлю щодо капремонту цієї ж будівлі управління капітального будівництва вже проводило 2020 року. Тоді роботи планували завершити до кінця 2021 року.

Фото: «Інтент» 

Участь в аукціоні взяли п’ять компаній:

  • ТОВ «Строй-Еліт»
  • ТОВ «Інвестиційна будівельно-виробнича компанія «Квадр»
  • ТОВ «Комфорт універсал буд»
  • ТОВ «Олімп буд Девелопмент»
  • ТОВ «Строительная компания «Градо-Строй».

Фото: «Інтент»

Найдешевша пропозиція була в ТОВ «Строй-Еліт», але її відхилили з формулюванням: «підставою для такого рішення замовника є рішення органу Антимонопольного комітету України про визнання вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції». 

Фото: «Інтент»

Найдорожчою була пропозиція «Олімп буд Девелопмент», і складала 35 мільйонів гривень, але з нею й уклали угоду. Потім укладали ще кілька додаткових угод й наразі компанії виплатили всі кошти. За даними сервісу YouControl, ТОВ «Олімп буд Девелопмент» зареєстрована в Одесі у 2019 році. Наразі кінцевий бенефіціар Герман Крамаров. Директор  – Вадим Деревицький, який раніше був власником ТОВ. 

Читайте також: Департамент Миколаївської міськради замовив поточний ремонт вулиці за 12 млн

Більше публікацій НовиниБільше публікацій Новини »
Більше публікацій Новини колегБільше публікацій Новини колег »

Один коментар

Коментування заборонено.

Антикорупційний вимір