Правоохоронці повідомляють про викриття чергової корупційної схеми. Слідство встановило, що до неї причетні двоє місцевих мешканців та голова лікарської консультативної комісії одного з медичних закладів Одеси.
За даними Департаменту стратегічних розслідувань, підозрювана, голова ВЛК, видавала військовозобов’язаним довідки з фіктивним діагнозом. Відповідно до цих документів, чоловіки нібито хворіли на туберкульоз. Ухилянти передавали довідки до ТЦК. В результаті їх звільняли від проходження служби. Але в ході слідства встановили, що чоловіки не перебували на обліку в тубдиспансері, і не звертались зі скаргами до лікарень.
За встановлення фальшивого діагнозу лікарка брала з пацієнтів 1500 доларів. Як посередників, залучила двох місцевих мешканців. Наразі всім їм повідомили про підозру.
![](https://anticorruption-vymir.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/2023-09-18-15.47.21.jpg)
![](https://anticorruption-vymir.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/2023-09-18-15.47.12.jpg)
Раніше «Антикорупційний вимір» писав, що все керівництво ВЛК на Одещині викрили на корупції.
[…] […]