Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Люстрованому херсонському колаборанту встигли до окупації виплатити понад 800 тисяч компенсації

Люстрованому херсонському ексмитнику, що перейшов на бік окупантів, встигли виплатити компенсацію в розмірі понад 800 тисяч гривень. 

Як повідомляв раніше «Антикорупційний вимір», підозрюваного у скоєнні державної зради херсонського ексчиновника Віталія Булюка викликають до суду. Нині Віталій Булюк обіймає одну з керівних посад в окупаційному уряді на Херсонщині. 

До окупації Віталій Булюк був депутатом Херсонської обласної ради, а ще раніше очолював митницю. Пройшов шлях від інспектора митного поста «Скадовськ» до очільника Херсонської обласної митниці. Також був депутатом Херсонської обласної ради V, VI, VII та VIIІ скликань: спочатку обирався від Комуністичної партії (нині заборонена) та «Блоку Наталії Вітренко «Народна опозиція», а згодом став представляти проросійську партію «Наш край», обласну організацію якої і очолив. Від «Нашого краю» до Херсонської міської ради у 2015 році пройшов та завів своїх людей і інший зрадник – тричі мер Херсона Володимир Сальдо.

Після Революції Гідності Віталія Булюка люстрували, однак, він подав до суду та поновився на посаді: виграв першу інстанцію та апеляцію. За підсумками, його мали поновити на посаді та виплатити 814 113 грн 53 коп. з відрахуванням податків та зборів за час вимушеного прогулу за період з 28 березня 2015 року по 25 листопада 2020 року. Чи виплатили йому ці кошти, ми з’ясували запитом на інформацію. 

20 вересня 2023 року херсонська митниця у відповідь на інформаційний запит повідомила, що Булюку виплатили зазначену суму у повному обсязі у серпні 2021 року – приблизно за пів року до окупації Херсонщини.  

Читайте також: За 17,5 мільйонів без конкурсу ремонтуватиме міст на Одещині фігурант кримінальної справи

Більше публікацій Війна з росієюБільше публікацій Війна з росією »
Більше публікацій Зрадники та колаборантиБільше публікацій Зрадники та колаборанти »
Більше публікацій НовиниБільше публікацій Новини »
Більше публікацій Херсонський вимірБільше публікацій Херсонський вимір »

Один коментар

Коментування заборонено.

Антикорупційний вимір