Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Будівельна фірма нардепа Лабазюка отримає чергові 50 млн на ремонт мосту на Миколаївщині

19 жовтня Служба відновлення та розвитку інфраструктури Миколаївської області без проведення відкритих торгів уклала договір на капітальний ремонт мосту у Снігурівці. Вартість робіт складає майже 51 млн грн. До того ж це не перший підряд по ремонту споруди. 

Про угоду відомо з системи електронних закупівель Prozorro.

За планами, ремонт мають завершити до 30 серпня 2024 року. Однак, можливо, строки здачі об’єкта перенесуть. 

Так, минулого року відомство вже укладало договір на проведення капремонту моста у Снігурівці. Тоді роботи оцінили у 114 млн бюджетних грн. Угоду уклали також без проведення відкритих торгів. Але грошей, вочевидь, не вистачило, і Служба підписала договір на додаткові роботи. Тож, ремонт споруди обійдеться платникам податків приблизно у 165 млн грн. 

Виконує роботи компанія «Ю Ар Ді Українські дороги», зареєстрована у Хмельницькому.

Бенефіціарним власником підприємства є багаторазовий народний депутат з Хмельницького Сергій Лабазюк. На останніх виборах він балотувався як самовисуванець. А на місцевих виборах до Хмельницької обласної ради у 2020 році представляв партію «За майбутнє», яку пов’язують із групою «Приват» Ігоря Коломойського. Причому під час каденції Лабазюка в Верховній Раді в часи Революції Гідності він голосував за «диктаторські закони». 

Окрім будівельного бізнесу Сергій Лабазюк має ще й аграрний бізнес. Він не раз ставав фігурантом антикорупційних розслідувань. Наприклад, повідомлялося, що: 

Дві фірми регулярно розігрують тендери на ремонт доріг Хмельниччини

Фірми, пов’язані з депутатами аграрного комітету Верховної Ради отримували найбільше бюджетних аграрних дотацій

Фірму Лабазюка підозрюють у прихованій приватизації держзаводу за допомогою збиткової мирової угоди

Портал «Чесно» пише про Сергія Лабазюка наступне: «Кнопкодав. Голосував за диктаторські закони 16 січня 2014 року, відкликав свій голос 5 серпня 2014 року. Фігурант антикорупційних розслідувань за фактом політичної корупції та тендерних махінацій. Як член «аграрного» комітету Верховної Ради ймовірно має конфлікт інтересів»  

Компанія «Ю Ар Ді Українські дороги» часто отримує бюджетні підряди, вже уклавши угоди на загальну суму більше як 36 млрд грн. Угоди з підприємством Лабазюка підписують у різних куточках України. 

Читайте також: Миколаївська ОВА «загубила» пального військових на 4 мільйонів гривень

Більше публікацій Миколаївський вимірБільше публікацій Миколаївський вимір »
Більше публікацій НовиниБільше публікацій Новини »
Більше публікацій Новини закупівельБільше публікацій Новини закупівель »

4 коментарі

Коментування заборонено.

Антикорупційний вимір