Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Зекономили 1 гривню: В Одесі ексчиновник відремонтує ліцей за 96,7 мільйона

Управління капітального будівництва Одеської міської ради посеред війни вирішило витратити майже 100 мільйонів гривень на ремонт ліцею. Роботи виконуватиме компанія колишнього начальника відділу ЖКХ Овідіопольської районної державної адміністрації. Конкурентів на торгах у нього не було, а тому зекономити на тендері чиновникам вдалося аж цілу 1 гривню. 

За даними порталу публічних закупівель Prozorro, 18 жовтня Управління капітального будівництва Одеської міської ради оголосило тендер з капітальний ремонт будівлі Одеського ліцею №56 за адресою Тіниста, 1. Цей ремонт включатиме впровадження енергозберігаючих технологій та благоустрій території. Очікувана вартість робіт – 96 789 800 гривень.

Оскільки закупівлю проводили в форматі відкритих торгів з особливостями, результат став відомий вже 27 жовтня. В торгах взяла участь лише одна фірма – ТОВ «Інж-Строй», яка запропонувала виконати роботи за 96 789 799 гривень. Конкурентів у неї не було, а тому сума економії склала 1 гривню.

За даними аналітичної платформи YouControl, компанія «Інж-Строй» була зареєстрована у 2018 році. Єдиним власником і одночасно директором в ній значиться Броніслав Цуркан. Він є колишнім начальником відділу житлово-комунального господарства Овідіопольської районної державної адміністрації. 

Доречі, у 2015 році Броніслав Цуркан балотувався до Овідіопольської районної ради від політичної партії «Європейська Солідарність», а у 2020 році до Таїровської селищної ради від партії «Наш Край». До роботи в Овідіопольській РДА він працював начальником відділу в податковій міліції Одеси.

На 96,7 мільйона гривень фірма ексчиновника має виконати зокрема утеплення будівлі, ремонт покрівлі, встановлення системи відеоспостереження, зовнішнього освітлення, озеленення та благоустрій території, а також ремонт спортивного майданчика.

Читайте також: В Одесі на 49 років здали в оренду корпуси онкодиспансеру

Більше публікацій НовиниБільше публікацій Новини »
Більше публікацій Новини закупівельБільше публікацій Новини закупівель »
Більше публікацій Одеський вимірБільше публікацій Одеський вимір »

Коментування заборонено.

Антикорупційний вимір