Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Фірма синів ексдепутата та дружини ексректора університету отримала підряд від Господарського суду в Одесі

Компанія Торговий дім «Роял Груп», що належить синам колишнього депутата Одеської міськради та дружині ексректора ОДУВС обладнає майданчик для генератора для Господарського суду. Закупівлю провели без використання електронної системи.

Про це повідомляє «Антикорупційний вимір».

За даними системи електронних закупівель Prozorro, наприкінці грудня Господарський суд Одеської області уклав угоду з ТОВ «Торговий дім «Роял Груп» вартістю 77 386,37 гривні. За ці кошти фірма мала за три дні обладнати майданчик для генератора, прокласти кабель та провести роботи з підключення генератора до системи електроживлення адміністративної будівлі суду.

За даними аналітичної платформи YouControl, компанія ТОВ «Торговий дім «Роял Груп» належить Ірині Катеринчук, Костянтину та Євгену Ржепішевським, а також Олексію Островському.

Зауважимо, що сайт компанії-підрядника існує виключно в російськомовній версії. 

Костянтин Костянтинович та Євген Костянтинович Ржепішевські – сини Костянтина Івановича Ржепішевського, колишнього депутата Одеської міської ради, колишнього керівника представництва МЗС в Одесі, а також колишнього начальника Головного управління зовнішньо-економічної діяльності і євроінтеграції Одеської обласної державної адміністрації і ексначальника Головного Управління зовнішньо-економічної діяльності міськвиконкому Одеси.

У 2020 році Констянтин Іванович Ржепішевський балотувався до Одеської районної ради від партії Геннадія Труханова «Довіряй ділам». 

Ірина Катеринчук – це дружина колишнього ректора Одеського державного університету внутрішніх справ Івана Катеринчука, який очолював ГУМВС України в Одеській області.

Цікаво, що згідно з кошторисом, трудомісткість становить понад 212 людино годин. Тобто протягом трьох днів на об’єкті мало відпрацювати повний робочий день 8-9 працівників. Заробітна плата всіх цих працівників за три дні мала скласти понад 16 760 гривень.

Читайте також: В Одесі компанія-постачальник їжі для лікарень ймовірно використовує підставних конкурентів

Більше публікацій НовиниБільше публікацій Новини »
Більше публікацій Новини закупівельБільше публікацій Новини закупівель »
Більше публікацій Одеський вимірБільше публікацій Одеський вимір »

3 коментарі

Коментування заборонено.

Антикорупційний вимір