Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Інспектор прикордонного відділу «Одеса» вимагав хабаря за експорт товарів – прокуратура

Інспектору Держпродспоживслужби прикордонного відділу «Одеса» повідомили про підозру за вимагання та отримання хабаря від підприємця, який експортував тваринну сировину. 

За інформацією Кіровоградської обласної прокуратури, місцевий мешканець збирався експортувати за кордон тваринну сировину. Інспектор прикордонного відділу контролю пообіцяв не «заважати» йому при вивезенні товарів. Також за винагороду інспектор мав вплинути на посадовців Держпродспоживслужби, аби ті швидше видали йому міжнародний ветеринарний сертифікат, необхідний для експорту товарів за кордон. 

Вартість послуг для експортера склала 100 доларів США за один сертифікат та 30 тисяч гривень щоквартально надалі. Як встановило слідство, в разі відмови підприємцю погрожували проблемами з проходженням митного контролю.

Інспектора затримали поліцейські під час передачі частини грошей в сумі 60 тисяч гривень. Після обшуку в його помешканні знайшли 100 тисяч доларів. Затриманому повідомили про підозру та помістили під варту з правом внесення застави. 

Фото: Кіровоградська обласна прокуратура

Читайте також: Приймав не ті пропозиції: В Одесі відсторонили від посади інспектора Державної служби з безпеки на транспорті

Більше публікацій Кіровоградський вимірБільше публікацій Кіровоградський вимір »
Більше публікацій НовиниБільше публікацій Новини »
Більше публікацій Новини правоохоронних органівБільше публікацій Новини правоохоронних органів »
Більше публікацій Одеський вимірБільше публікацій Одеський вимір »

Коментування заборонено.

Антикорупційний вимір