Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Будувати Алею Слави на Одещині довірили фігуранту справи про привласнення бюджетних коштів

Окнянська селищна рада Подільського району Одеської області напряму, без використання електронної системи закупівель, уклала угоду на будівництво Алеї Слави. Вартість будівництва складає близько 1,5 мільйона гривень. Виконувати роботи має ТОВ «Котовський асфальтний завод».

Про це повідомляє «Антикорупційний вимір». Дані про закупівлю опубліковані на порталі Prozorro. Про підозри правоохоронців щодо дій службових осіб ТОВ «Котовський асфальтний завод» можна дізнатися з ухвал у справах №947/33955/23 та №505/370/22, опублікованих в єдиному реєстрі судових рішень. 

Підрядник, обраний для будівництва Алеї Слави фігурує у справі про привласнення бюджетних коштів та у справі про службову недбалість. В першому випадку гроші, на думку слідчих, розікрали на будівництві сільської амбулаторії. В другому випадку при проведенні ревізії аудитори виявили завищену ціну.

На порталі державних закупівель опублікований договір, підписаний 13 лютого. Згідно з ним, роботи підрядник має завершити до кінця поточного року. Місце виконання робіт — вул.Незалежності, 2 в селищі Окни. Проєктно-кошторисної документації не опублікували. 

З ухвали у справі №947/33955/23 Київського районного суду від 26.10.2023 року випливає, що до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12022160000000755 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 191 КК України, за фактом розтрати бюджетних коштів, під час виконання робіт з ремонту об`єктів соціальної інфраструктури.  

Слідчі вважають, що службові особи Управління капітального будівництва Одеської обласної державної адміністрації та ТОВ «Котовський асфальтобетонний завод, зловживаючи службовим становищем привласнили бюджетні кошти, які надалі перерахували на рахунки підконтрольних підприємств. 

Мова про закупівлю робіт з будівництва амбулаторії сільської медицини за адресою: вул. Шкільна, 30А, с. Нестоїта Куяльницької сільської. В межах розслідування було призначено судову будівельно-технічну експертизу. У жовтні 2023 суд надав слідчому дозвіл на проведення огляду об’єкта. 

Згідно ж з останньою з опублікованих ухвал суду у справі 505/370/22, ведеться слідство у кримінальному провадженні, відкритому за результатами ревізії Південного офісу держаудит служби. Це провадження №-42020161340000002 від 10.01.2020 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України (службова недбалість, що призвела до тяжких наслідків). 

З ухвали випливає, що встановлено завищення вартості та обсягів виконаних робіт на суму 1 833 490,93 підрядною організацією — ТОВ «Котовський асфальтобетонний завод». Цією ухвалою було подовжено строки розслідування до кінця січня 2024 року. 

За даними аналітичної платформи YouControl, ТОВ «Котовський асфальтний завод» належить до групи родини Антонюк. В цілому подружжя Антонюків володіє 6 компаніями. «Компанії групи працюють у сферах транспорту та дорожнього будівництва в Одеській області. Активи групи: ТОВ «Індустрія-Простір», ТОВ «Котовський Асфальтний Завод» та ТОВ «Поділля-Будсервіс» (останні дві компанії є неодноразовими переможцями державних тендерів по ремонту автошляхів у місті Подольськ, Одеської області)», – зазначено в досьє групи на аналітичній платформі. 

Також у жовтні 2023 року компанія «Котовський Асфальтний Завод» привертала до себе увагу журналістів тим, що «виграло» у конкурента тендер, запропонувавши ціну на одну копійку вище. Як повідомляло видання «Інтент», два підприємства розіграли 24-мільйоний тендер на Одещині з різницею в копійку. 

Відділ житлово-комунального господарства, будівництва, благоустрою та розвитку інфраструктури Куяльницької сільської ради Подільського району Одеської області провів аукціон для обрання підрядника для будівництва укриття для закладу освіти в селі Малий Фонтан.  

Читайте також: На Одещині через порушення скасували тендер на ремонт ліцею, постраждалого від російського обстрілу

Більше публікацій НовиниБільше публікацій Новини »
Більше публікацій Новини закупівельБільше публікацій Новини закупівель »
Більше публікацій Одеський вимірБільше публікацій Одеський вимір »

Коментування заборонено.

Антикорупційний вимір