Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

31,5 мільйона витратить одеська мерія на «розвиток громадянського суспільства» протягом 2024-2026 років

Депутати Одеської міської ради на сесії затвердили Міську цільову програму сприяння розвитку громадянського суспільства міста Одеси на 2024 – 2026 роки. На цю програму вцілому планують виділити 31,5 мільйона гривень протягом 3 років.

Міськрада напланувала в цій програмі витрат на круглі столи, дослідження та виготовлення інформаційних матеріалів для розвитку громадянського суспільства. На це витрачатимуть по мільйону на рік. Ще по півтора мільйона роздаватимуть у вигляді міні-грантів.  

До розвитку громадянського суспільства включили навіть сприяння туристичному розвитку міста. Тобто на думку чиновників і депутатів, під час війни громадськість має сприяти розвитку туризму в місті і на це доцільно витрачати бюджетні гроші. 

В програмі багато цікавого, від підтримки ветеранських організацій та організацій, що допомагають особам з інвалідністю, до пропаганди гуманного ставлення до безпритульних тварин. Проте, як ще до прийняття програми помітив «Центр публічних розслідувань», багато заплановано витрат абсолютно відірваних від життя.   

Так, по 200 тисяч на рік чиновники планують витрачати на сприяння зайнятості та активному довголіттю людей похилого віку, по 200 тисяч гривень на рік на сприяння культурному, міжнаціональному та туристичному розвитку міста Одеси. Пів мільйона витратять вже цього року на проведення заходів, спрямованих на розвиток міжнаціональної взаємодії та збереження національних культур і традицій. 

Але найцікавіше — це гігантські витрати на організацію та проведення навчальних тренінгів, форумів, круглих столів з питань розвитку громадянського суспільства. На це заплановано по 700 тисяч гривень на рік. А на проведення досліджень та виготовлення інформаційних матеріалів, спрямованих на розвиток громадянського суспільства виділять ще по 300 тисяч на рік. Тобто в цілому на круглі столи, тренінги, дослідження та різного штибу брошури витрачатимуть по мільйону гривень на рік. 

Крім того, по 1,5 мільйона на рік чиновники заклали на міні-гранти громадським та благодійним організаціям, а також волонтерам на вирішення суспільно важливих питань міста Одеси. 

Читайте також: Заступник ексголови Одеської ОВА на лаві підсудних: подробиці справи, імена спільників, поламані електронні браслети – ФОТО, ВІДЕО

Більше публікацій НовиниБільше публікацій Новини »
Більше публікацій Одеський вимірБільше публікацій Одеський вимір »

Коментування заборонено.

Антикорупційний вимір