Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Два бюджетні підряди на 14,4 млн грн у Миколаєві отримала компанія-фігурант корупційного провадження

Департамент житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради підписав дві угоди на проведення капремонту житлових будинків у місті внаслідок російських ракетних обстрілів. Сумарно роботи обійдуться платникам податків у 14,4 млн грн. Відкриті торги відомство не проводило.

Про підписані договори відомо з системи електронних закупівель Prozorro.

Так, департамент знайшов підрядника на ремонт будинку за адресою Космонавтів, 132 й Вокзальної, 61. Обидва житлові будинки буде ремонтувати компанія «Капіталжитлобуд». Об’єкти планують здати у грудні поточного року – 1 і 11 грудня відповідно. Строки для мільйонних підрядів, які виконуватиме одна фірма, м’яко кажучи, дуже стислі. 

Наразі зареєстрована у 2018 році компанія має юридичну прописку в Миколаєві. Однак за час свого існування в ТОВ неодноразово змінювались і юридичні адреси, й засновники. Спочатку ТОВ «Будівельна фірма «Капіталжитлобуд» зареєстрували в Києві, пізніше в Одесі. Першим засновником ТОВ значилась київська компанія «Тайкун ап».

У 2020 році видання «Лица» пов’язало ТОВ «Тайкун ап» із посадовцями Дніпровської міської ради.

Наразі засновником ТОВ «Капіталжитлобуд» значиться одесит Владислав Романюк, а головним бухгалтером або тим, хто підписує звітність, Сергій Володимирович Погорєлов. Людина з таким же ПІБ до люстрації працювала в органах прокуратури Миколаєва. Але це може бути збіг і мова про різних людей.

Скрін YouControl

ТОВ «Капіталжитлобуд» не вперше отримує бюджетні підряди – наразі компанія вже підписала угод на 18,3 млн грн. При цьому відразу після реєстрації компанії вона почала укладати угоди з Таїровською селищною радою Одеської області на загальну суму 6,8 млн бюджетних грн.

Саме ця співпраця й потрапила в фокус правоохоронців.  Так, у 2020 році слідчі поліції відкрили провадження щодо можливого завищення вартості робіт посадовцями Таїровської селищної ради. Одним з підрядників була компанія «Капіталжитлобуд».  

Проте за три роки в судовому реєстрі можна знайти лише кілька ухвал по цій справі.

Читайте також: Підприємця з Кіровоградщини підозрюють в привласненні 140 тисяч гривень під час ремонту шкільного укриття

Більше публікацій Миколаївський вимірБільше публікацій Миколаївський вимір »
Більше публікацій НовиниБільше публікацій Новини »
Більше публікацій Новини закупівельБільше публікацій Новини закупівель »

Один коментар

Коментування заборонено.

Антикорупційний вимір