Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

В Одесі судять директора фірми за розкрадання понад мільйона на ремонті школи

В Приморському суді м. Одеси почали розгляд справи щодо директора ТОВ «Таком-Глорія Південь» Федора Мітрієва. Його звинувачують в привласненні понад, 1,27 мільйона гривень та службовому підробленні під час проведення ремонту школи №39 в центрі міста. При цьому в грудні 2023 року Одеська міська рада намагалася провести тендер і ще раз відремонтувати цю школу за понад 109 мільйонів гривень.

Про це повідомляє «Антикорупційний вимір».

30 січня суд обрав запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту директору фірми «Таком-Глорія Південь» Федору Мітрієву. А вже 6 лютого в Приморському суді Одеси почався розгляд його справи. Якщо провину Мітрієва буде доведено, йому загрожує до 12 років за ґратами.

Навесні 2020 року Управління капітального будівництва Одеської міської ради провело закупівлю робіт з капітального ремонту ЗОШ №39. Переможцем торгів стало ТОВ «Таком-Глорія Південь». Загальна вартість робіт склала майже 28,8 мільйона гривень. Роботи мали завершити до кінця березня 2021 року.

У 2021 році поліцією було виявлено порушення та відкрите кримінальне провадження. Виявилось, що Мітрієв «домальовував» обсяги виконаних робіт та вартість будматеріалів. 

За даними слідства, таким чином під час виконання ремонту в навчальному закладі на Успенській, 20 підрядником було привласнено 1 273 791,83 гривні. 

Зауважимо, що станом на зараз роботи, досі не виконані в повному обсязі. За майже чотири роки підрядник отримав від чиновників мерії понад 4,57 мільйона гривень з 28,8, які передбачалися угодою.

За даними YouControl, компанія ТОВ «Таком-Глорія Південь» належить Леоніду Мошулу та Федору Мітрієву, який в ній значиться директором. В базі аналітичної системи Clarity Project значиться, що одеські чиновники підписали з фірмою 8 договорів загальною вартістю понад 133,31 мільйона гривень. Найбільше – від Управління капітального будівництва. 

Раніше «Антикорупційний вимір» писав, що директора фірми «Таком-Глорія Південь» Федора Мітрієва також судять в Суворовському суді Одеси. Там розглядається справа про розкрадання понад 6,34 мільйона гривень на ремонті Одеської спеціалізованої загальноосвітньої школи № 49, розташованої на Давида Ойстраха, 12.

Зауважимо, що в грудні 2023 року Управління капітального будівництва Одеської міської ради оголосило тендер з реконструкції будівлі ОЗОШ №39. Хотіли витратити на це понад 109,3 мільйона з бюджету, але торги не відбулися.

В мерії цю закупівлю пояснювали тим, що під час ремонту у 2020 році виявили незадовільний технічний стан будівлі. Тому школа потребує додаткових робіт, без проведення яких подальше виконання ремонту неможливе. За 109 мільйонів чиновники хотіли замовити посилення фундаменту та несучих конструкцій будівлі, відновлення перекриттів, заміну внутрішніх перегородок, повне оновлення інженерних мереж тощо. Також планували зробити ремонт будівлі спортивної зали, придбання обладнання, меблів і техніки, які потрібні для повноцінного функціонування школи.

Читайте також: Стало відомо з ким разом виводив землю на узбережжі затриманий голова ОТГ на Одещині

Більше публікацій НовиниБільше публікацій Новини »
Більше публікацій Одеський вимірБільше публікацій Одеський вимір »

Один коментар

Коментування заборонено.

Антикорупційний вимір