Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Від підрядника одеської мерії вимагають повернути майже 11 мільйонів в бюджет

Приморська окружна прокуратура міста Одеси звернулась до суду з позовами проти Управління капітального будівництва Одеської міської ради та його підрядника ТОВ «Строй-Еліт». Прокуратура вимагає повернути в бюджет майже 11 мільйонів гривень, які чиновники незаконно сплатили підряднику за роботи з реставрації будинку, у якому жив Григорій Маразлі.

Про це повідомляє «Антикорупційний вимір» з посиланням на ухвали Господарського суду Одеської області. 

Заступник керівника Приморської окружної прокуратури міста Одеси в позовах вимагає визнати незаконними рішення чиновників УКБ про перемогу на торгах компанії ТОВ «Строй-Еліт» у 2017 та 2019 роках. Йдеться про дві закупівлі робіт з ремонту та реставрації будівель розташованих на розі Пушкінської, 4 та Дерибасівської, 8 – житлового будинку Григорія Маразлі.

В одному з позовів йдеться про першочергову закупівлю від 2017 року. Тоді УКБ обрали підрядником компанію «Строй-Еліт», яка обіцяла виконати реставрацію за 4,7 мільйона гривень. Однак у 2019 році  чиновники провели коригування закупівлі та додали фірмі 6,29 мільйона гривень. З другого позову зрозуміло, що сплачено було трохи менше – 6,26 мільйона.

Під час перевірки закупівель Антимонопольний комітет виявив, що «Строй-Еліт» завів на торги «своїх» конкурентів і узгоджував їхні дії. Було доведено спотворення результатів торгів, а отже компанія отримала обидва підряди незаконно. 

Тому прокуратура звернулась до суду з вимогами визнати незаконними та скасувати результати торгів. Також прокурор просить визнати недійсними договори та повернути в бюджет гроші. Сумарно від компанії ТОВ «Строй-Еліт» вимагають повернення близько 10,97 мільйона гривень.

Читайте також: На Одещині поліція виявила 12 епізодів розкрадання грошей однією фірмою

Більше публікацій НовиниБільше публікацій Новини »
Більше публікацій Одеський вимірБільше публікацій Одеський вимір »

Один коментар

Коментування заборонено.

Антикорупційний вимір