Правоохоронці відкрили провадження і перевіряють закупівлю деревини за майже вдвічі завищеними цінами. Як свідчать дані судової ухвали у справі, провадження відкрили за заявою журналіста. Про це повідомляє «Антикорупційний вимір».
Кримінальне провадження відкрили 10 квітня 2024 року. Мова йде, судячи з сум та дат договорів, вказаних в судовій ухвалі, про купівлю дров Овідіопольською лікарнею. Постачальник — ФОП Віктор Маркевич.
![](https://anticorruption-vymir.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/image-33-1024x530.png)
![](https://anticorruption-vymir.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/image-32-1024x491.png)
Поліція перевіряє, чи не заволоділи посадовці грошима лікарні. Заяву щодо закупівель написав журналіст онлайн видання, який вказав, що лікарня придбала дрова в одному випадку за ціною 2364,75 гривні за кубометр, а в іншому — за ціною 3425,71 гривні за кубометр. Однак, журналіст з’ясував, що ринкові ціни на продукцію, аналогічну придбаній, складали 1300 та 1200 гривень відповідно.
![](https://anticorruption-vymir.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/image-31.png)
Правоохоронці звернулися до суду для отримання доступу до речей та документів. Суд доступ дозволив.
Читайте також: Розбір завалів на Митній площі: Одеська поліція цікаво розслідує дивну справу
Коментування заборонено.