Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Труханов з Берліна підключиться онлайн на судове засідання у справі «Краяну» 

Меру Одеси Геннадію Труханову дозволили бути присутнім на засіданні у Вищому антикорупційному суді у режимі відеоконференції. ВАКС задовольнив відповідне клопотання.

Про це повідомляє «Інтент». В Одеській мерії розповіли журналістам видання, що напередодні відрядження Геннадія Труханова до Берліна, від його імені захисники подали клопотання щодо участі у засіданні онлайн. Вищий антикорупційний суд клопотання задовольнив, тож Труханов не пропустить суд. 

Нагадаємо, 12 червня заплановане засідання у ВАКСі по справі «Краяну», куди Геннадій Труханов має з’явитись як обвинувачений. 

Перше засідання по суті щодо справи «Краяну» відбулось 10 січня 2024 року, після 2,5 років підготовчих засідань. Одеський міський голова серед обвинувачуваних у заволодінні коштами бюджету у сумі понад 92 мільйонів гривень. За версією слідства, Одеська мерія придала у комунальну власність приміщення адміністративного корпусу колишнього заводу «Краян» за вдвічі завищеною ціною. 3 жовтня 2018 року ця справа перебувала на розгляді в Малиновському районному суді Одеси.

4 липня 2019 року Малиновський районний суд оголосив виправдувальний вирок Одеському міському голові та іншим фігурантам. Прокурори САП подали апеляційну скаргу, і 11 лютого 2021 року ВАКС її задовольнив, скасувавши виправдувальний вирок та скерувавши справу на новий розгляд. 21 вересня 2023 року справу призначили до розгляду після 2,5 років підготовчого засідання.

Читайте також: Засідання по КРАЯНу перенесене – Труханов поїхав до Японії, проігнорувавши суд

Більше публікацій НовиниБільше публікацій Новини »
Більше публікацій Новини колегБільше публікацій Новини колег »
Більше публікацій Одеський вимірБільше публікацій Одеський вимір »

Один коментар

Коментування заборонено.

Антикорупційний вимір