Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

На Одещині комунальники переплатили мільйон за сміттєвоз

Службовців комунального підприємства міста Білгород-Дністровський підозрюють в розтраті одного мільйона гривень на закупівлі сміттєвоза. Про це повідомила пресслужба Одеської обласної прокуратури. 

Чиновники отримали підозри за фактом розтрати бюджетних коштів (ч. 5 ст. 191 КК України). Як розповіли в прокуратурі, в порушення процедури закупівлі керівник комунального підприємства спільно з менеджером із закупівель уклав із підприємством договір на придбання спеціалізованого транспорту. Було придбано сміттєвоз марки «RENAULT» моделі Premium 2008 року випуску вартістю 2 200 000 гривень.

На думку правоохоронців, під час закупівлі транспортного засобу спільники завищили його вартість, адже згідно з висновком експерта транспортно-товарознавчої експертизи вартість придбаного сміттєвоза складає 1 265 006 гривень. Також, на думку слідчих, посадові особи навмисно занизили технічні вимоги і характеристики, хоча згідно з річним планом закупівель на 2022 рік планувалось придбати автомобіль, який був у використанні в стандартному заводському виконанні, виготовлений не раніше 2011 року.

«Такими протиправними діями службовці здійснили розтрату коштів місцевого бюджету на майже мільйон гривень, чим спричинили шкоду державі в особливо великих розмірах», – йдеться в повідомленні.  

Зазначається, що  за клопотанням прокурора керівника підприємства та його спільницю відсторонено від займаних посад. До того ж на розгляді суду вже перебуває справа щодо розтрати ними 1 млн грн бюджетних коштів на закупівлі спецмашини для очистки каналізацій. Тобто мова йде про тих самих посадових осіб, які отримали підозри в середині березня. Їх звинувачують в тому, що вони розтратили мільйон, коли купували спеціалізовану машину для гідродинамічної промивки та очистки каналізаційних колекторів у поєднанні з асенізаційною машиною марки «MAN» 1997 року випуску. 

Більше публікацій НовиниБільше публікацій Новини »
Більше публікацій Новини правоохоронних органівБільше публікацій Новини правоохоронних органів »

Коментування заборонено.

Антикорупційний вимір