Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Домашній арешт і електронний браслет: Суд обрав запобіжний захід чиновниці у справі VIP ухилянтів

Начальницю управління соціального захисту та охорони здоров`я Нерубайської сільської ради суд відправив під домашній арешт до 5 грудня 2023 року. Також жінку зобов’язали носити електронний браслет. 

Як відомо з тексту судової ухвали, мова про справу щодо військовослужбовця та чиновниці, які організували схему зняття із військового обліку громадян України призовного віку. З обліку чоловіків знімали шляхом визнання їх непридатними до проходження військової служби. 

Йдеться про справу відкриту 28 серпня поточного року і отримання хабаря в розмірі 12 тисяч доларів, яку розслідує ДБР. Тож це, ймовірно, справа про схему видачі «білих білетів» депутатам та їхнім близьким, про яку «Антикорупційний вимір» повідомляв раніше. 

З судової ухвали можна дізнатися багато цікавих подробиць. Зокрема, викрили підозрюваних через те, що вони запропонували послуги «не тому клієнту». Тобто, один з чоловіків, якому запропонували уникнути служби в ЗСУ за 12 тисяч доларів начебто погодився, але насправді звернувся до правоохоронців, які й задокументували передачу коштів. 

Підозрюваним у справі, окрім начальниці управління соціального захисту та охорони здоров`я Нерубайської сільської ради є військовослужбовець. Про нього відомо, що він має звання молодшого сержанта та перебував на посаді командира відділення. Слідчі вважають, що він діяв за попередньою змовою із невстановленими на даний час військовими посадовими особами. 

Читайте такожКолишній військовий на Одещині організовував фіктивні шлюби для призовників, бажаючих виїхати за кордон

Більше публікацій НовиниБільше публікацій Новини »
Більше публікацій Одеський вимірБільше публікацій Одеський вимір »

2 коментарі

Коментування заборонено.

Антикорупційний вимір