Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Кучука офіційно звільнили з посади віцемера

На сайті Одеської міської ради опубліковано розпорядження № 24К, яке Геннадій Труханов підписав 09.01.2023. В ньому йде мова про звільнення з посади першого заступника Одеського міського голови Михайла Кучука.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Кучук написав заяву про звільнення. 

Зробив він це після того, як стало відомо про нову справу Національного антикорупційного бюро України. В ній віцемер фігурує в якості підозрюваного разом з двома іншими заступниками Труханова. При цьому Кучук був єдиним, кому детективи НАБУ не змогли вручити підозру особисто, бо він перебував за кордоном.

Михайло Кучук звільнився за власним бажанням. Відповідно до розпорядження мера з ним повністю розрахуються та виплатять грошову компенсацію за 70 календарних днів невикористаних щорічних відпусток.

Більше про ролі чиновників мерії у ймовірній злочинній організації читайте в нашому матеріалі. У межах справи Кауфмана-Грановського суд відправив до СІЗО екснардепа і довірену особу ймовірних засновників злочинної організації. Раніше ми повідомляли, що Кауфмана взяли під варту, а ймовірні корумповані чиновники залишалися без підозр. Борис Кауфман та Олександр Грановський отримали підозри у створенні злочинної організації та підкупі посадовців мерії. До цього НАБУ та САП рапортували про викриття нової організованої злочинної організації, яка повністю контролює життя міста.

Більше публікацій НовиниБільше публікацій Новини »

Один коментар

  1. […] Нагадаємо, Олександр Філатов також виконує обов’язки директора Департаменту земельних ресурсів Одеської міської ради і є тимчасово виконуючим обов’язки заступника мера. Розпорядження про звільнення з посади першого заступника Одеського міського голови Михайла Кучука Геннадій Труханов підписав 9 січня.  […]

Коментування заборонено.

Антикорупційний вимір